Kategorie Přihlásit Košík
Menu
Subtropické zahradnictví KRUH (https://www.zahradnictvikruh.cz/)

Doprava

Zásilky zasíláme Českou poštou nebo společností DPD a odesíláme je vždy začátkem týdne od pondělí do středy.  

 

Rostliny balíme do 3 druhů zásilek. 

Standardní - cena 159 Kč - menší rostliny v menších květináčích (maliníky, bylinky, borůvky, jahodníky, hnojiva, osivo, cibuloviny a další)

Stromky - cena 199 Kč - prostokořenné stromky, které prodáváme na jaře nebo na podzim

Individuální - cena 199 Kč - do těchto zásilek balíme vzrostlejší rostliny ve větších květináčích, které jsou náročnější na balení a nedají se balit společně s menšími rostlinami. Např. vzrostlé citrusy

Pokud se Vám objednávka rozdělí do všech 3 zásilek, jedno poštovné se Vám automaticky sníží na 0 Kč. Zaplatíte tak maximálně dvojí poštovné. 

 

Proč se objednávka rozdělí do více zásilek? 

Rostlin máme velké množství druhů. Většinou jsou v menších květináčích 9 x 9 cm a je možné je zabalit pouze v jedné, standardní zásilce. Některé rostliny jsou ale křehčí nebo vyšší a ve větších květináčích a je nutné je balit zvlášť - individuálně. Jsou to např. vzrostlé citrusy. Ikdyž se snažíme balit rostliny co nejlépe, mohlo by při jejich společném zabalení dojít k poškození. Prostokořenné stromky jsou vyšší stromky s holými kořeny. Balíme je do igelitu aby nedošlo při jejich dopravě k vysychání kořenů. Jsou to nestandardní zásilky a zasíláme je pouze Českou poštou. 

 

A jak rostliny balíme? 

Zde jsme pro Vás připravili malou ukázku.

 

 

 

 

TOPlist