Kategorie Přihlásit Košík
Menu
Subtropické zahradnictví KRUH (https://www.zahradnictvikruh.cz/)

Reklamace

Reklamační řád

1.) Při dodání zboží je kupující povinen překontrolovat dodané zboží ihned po jeho převzetí a zjevné vady reklamovat u prodávajícího ihned, nejpozději do 3 dnů po jeho převzetí zboží. Pozdější reklamace zjevných vad nebudou prodávajícím uznány.

2.) Objeví-li se na zboží dodaném internetovým obchodem www.zahradnictvikruh.cz, www.zahradnictvokruh.sk nebo zboží zakoupené v naší prodejně v Kruhu, reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci písemně, e-mailem nebo osobně.

3.) E-mailem na adrese: reklamace@zahradnictvikruh.cz

4.) Písemně a osobně na adrese: Subtropické zahradnictví Kruh, Kruh 209, Jilemnice, 514 01.

5.) Pro řádné a rychlé zahájení reklamačního řízení je kupující povinen doložit datum koupě zboží, a to zejména předložením příslušného daňového dokladu nebo jiným věrohodným způsobem, fotografii reklamovaného zboží a vyplněný reklamační list.

6.) Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé neodbornou a nepřiměřenou péčí, poškozením přírodními živly, zvířaty, chorobami nebo škůdci rostlin a vyšší mocí.

7.) Záruční doba na sazenice v kontejnerech je dle zákona 219/2003 Sb. 3 týdny.

8.) Prostokořené sazenice lze reklamovat nejpozději do 30.6. avšak pouze z důvodu kvality rostliny. Záruka se vztahuje na to, že je rostlina v okamžiku dodání v pořádku a ne na ujmutí rostliny.

9.) Některé sazenice vinné révy mohou rašit později. Reklamace na ně proto přijímáme až po datu 30.5.

 

 

Reklamační list ke stažení ve formátu WORD

Reklamační list ke stažení ve formátu PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamační podmínky jsou platné od 4.7.2017

 

TOPlist