Kategorie Přihlásit Košík
Subtropické zahradnictví KRUH (https://www.zahradnictvikruh.cz/)

Reklamace

Reklamační řád

1.) Při dodání zboží je kupující povinen překontrolovat dodané zboží ihned po jeho převzetí a zjevné vady reklamovat u prodávajícího ihned, nejpozději do 3 dnů po jeho převzetí zboží. Pozdější reklamace zjevných vad nebudou prodávajícím uznány.

2.) Objeví-li se na zboží dodaném internetovým obchodem www.zahradnictvikruh.cz, www.zahradnictvokruh.sk nebo zboží zakoupené v naší prodejně v Kruhu, reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci písemně, e-mailem nebo osobně.

3.) E-mailem na adrese: reklamace@zahradnictvikruh.cz

4.) Písemně a osobně na adrese: Subtropické zahradnictví Kruh, Kruh 209, Jilemnice, 514 01.

5.) Pro řádné a rychlé zahájení reklamačního řízení je kupující povinen předložit doklad o koupi (nebo alespoň jeho kopii), fotografii reklamovaného zboží a vyplněný reklamační list.

6.) Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé neodbornou a nepřiměřenou péčí, poškozením přírodními živly, zvířaty, chorobami nebo škůdci rostlin a vyšší mocí.

7.) Záruční doba na sazenice v kontejnerech je dle zákona 219/2003 Sb. 3 týdny.

8.) Prostokořené sazenice lze reklamovat nejpozději do 30.6. avšak pouze z důvodu kvality rostliny. Záruka se vztahuje na to, že je rostlina v okamžiku dodání v pořádku a ne na ujmutí rostliny.

 

 

Reklamační list ke stažení ve formátu WORD

Reklamační list ke stažení ve formátu PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamační podmínky jsou platné od 4.7.2017

 

TOPlist