Subtropické zahradnictví Kruh s dlouholetou tradicí od roku 1976. Nachází v Kruhu u Jilemnice a díky tomu jsou naše sazenice odolné proti chladu.

Subtropické zahradnictví Kruh již od roku 1976 zasílá rostliny poštou. Nadmořská výška 460 m. zaručuje, že naše sazenice jsou velmi odolné proti chladu. Od nás to roste!

Najdete u nás široký sortiment ovocných stromků, které lze vysazovat od jara až do podzimu.

V kategorii maliny a ostružiny najdete nové odrůdy ostružin. Sazenice můžete sázet od jara až do podzimu.

Subtropické zahradnictví KRUH (https://www.zahradnictvikruh.cz/)

Reklamace

Reklamační řád

1.) Při dodání zboží je kupující povinen překontrolovat dodané zboží ihned po jeho převzetí a zjevné vady reklamovat u prodávajícího ihned, nejpozději do 3 dnů po jeho převzetí zboží. Pozdější reklamace zjevných vad nebudou prodávajícím uznány.

2.) Objeví-li se na zboží dodaném internetovým obchodem www.zahradnictvikruh.cz, www.zahradnictvokruh.sk nebo zboží zakoupené v naší prodejně v Kruhu, reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci písemně, e-mailem nebo osobně.

3.) E-mailem na adrese: reklamace@zahradnictvikruh.cz

4.) Písemně a osobně na adrese: Subtropické zahradnictví Kruh, Kruh 209, Jilemnice, 514 01.

5.) Pro řádné a rychlé zahájení reklamačního řízení je kupující povinen předložit doklad o koupi (nebo alespoň jeho kopii), fotografii reklamovaného zboží a vyplněný reklamační list.

6.) Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé neodbornou a nepřiměřenou péčí, poškozením přírodními živly, zvířaty, chorobami nebo škůdci rostlin a vyšší mocí.

7.) Záruční doba na sazenice v kontejnerech je dle zákona 219/2003 Sb. 3 týdny.

8.) Prostokořené sazenice lze reklamovat nejpozději do 30.6. avšak pouze z důvodu kvality rostliny. Záruka se vztahuje na to, že je rostlina v okamžiku dodání v pořádku a ne na ujmutí rostliny.

 

 

Reklamační list ke stažení ve formátu WORD

Reklamační list ke stažení ve formátu PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamační podmínky jsou platné od 4.7.2017

 

Nákupní košík
Celková cena:
0,00 Kč s DPH
!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Vážení zákazníci, zasílání rostlin pro rok 2018 jsme ukončili. Nyní jsou v nabídce pouze vánoční stromky a dárkové poukázky. 

Těšíme se na Vás na jaře 2019.

 

 

TOPlist